Hledání na těchto stránkách
 , svátek má:
On line uživatelů:
 
 
 
Horoskopy
 

!!! Vyberte v menu konkrétní položku !!!

   Několik horoskopů spíše jen tak obecně, protože přece jen horoskop je věc jiná naprosto pro každého člověka a nelze ji tedy úplně paušalizovat Slunečním znamením. Není možné to brát doslova, spíš jen orientačně.
    Ještě markantnější je to v případě partnerských nebo erotických horoskopů. Těch vlivů je mnoho a pokud by se to mělo co nejvíce podobat pravdě, bylo by třeba individuálního horoskopu od nějakého šikovného profesionálního astrologa. Horoskop se přeci jen zakládá na postavení všech planet, domů a dalších prvků, na vzájemných aspektech, obsazenosti domů atd.
    Horoskopy založené jen na Slunečním znamení nemůžou být objektivní, vždyť to pak pro každou dvanáctinu lidí (pro jedno znamení) platilo totéž... Bylo dvanáct druhů osudů... No to by byla nuda... Přestože to každý při nejmenším alespoň tuší, přesto jsou horoskopy všeobecně tak oblíbené a populární. Přitom ty novinové většinou nejsou ani odborně zpracované dle Slunečního znamení. Nevím kolik je na tom pravdy, ale v některých denních tiscích se denní horoskopy dokonce prý "losují".
 

Poslední úprava stránek: 12. března 2011