Hledání na těchto stránkách
 , svátek má:
On line uživatelů:
 
 
 
 
 

!!! Vyberte v menu konkrétní položku !!!

    Vše, co se jinam příliš nehodí. Několik různých souborů ke stažení - např. písmo, spořič monitoru, ale především  spousty tapet ke stažení.
    Občas se objeví něco, co se jinam naprosto nehodí a přesto to stojí za vidění nebo přečtení, proto jsem vytvořil jsem i "unikátní" kategorii Ostatní, která se dělí na další tři. Nezařaditelné, kde budou právě ty nejnekategorizovatelnější příspěvky. Pro začátek je v ní např. úžasný dialog mezi tureckým sultánem Mohamedem IV. a Zápožskými Kozáky - s nádherným obrazem I.J. Repina. Dále stránka o podivných zkušenostech s tou kterou firmou, prodejcem, společností, institucí, úřadem... Stránka, která je opakem reklamy - antireklama - medvědí služba. A nakonec stránka PC, tedy počítače, kde budou spíše drobné rady a návody na počítač. Předpokládám, že věci, které spoustě laiků unikají - drobnosti typu jak docílit toho, aby při spuštění počítače byla automaticky zapnutá i numerická klávesnice... Později možná též zkušenosti s různými programy atd.
   Pro někoho můžou být důležité též stránky s nápovědou, kde bude o struktuře webu, jednotlivých navigačních prvcích, vyhledávání, ale i o nastavení internetového prohlížeče. Měl by to být návod na zjednodušení pohybu po těchto stránkách, ale i informace o rozdílech mezi Internet Explorerem, FireFoxem a Operou (tedy o rozdílech jednak v programech, ale i ve způsobu zobrazení a funkčnosti tohoto webu). Třeba to též pomůže nějakému začínajícímu tvůrci www stránek.

 

Poslední úprava stránek: 12. března 2011