Hledání na těchto stránkách
 , svátek má:
On line uživatelů:
 
 
 
 
 

!!! Vyberte v menu konkrétní položku !!!

    Velice obsáhlá a na mém webu dlouhodobě nejnavštěvovanější sekce astrologie obsahuje obrovské množství informací a výkladů jednotlivých prvků nativního horoskopu. Od běžných Slunečních znamení, přes znamení Lunární, Merkurická atd., ascendent a ostatní astrologické domy až po kompletní výčet jednotlivých aspektů. Opomenuty nejsou ani prvky typu Lunární uzly, Černá Luna, Bod štěstí, stálice atd. Stručné informace jsou též o planetkách, Bílé Luně, či dokonce nových tělesech Sedna nebo Quaoar.
    Nechybí též pár horoskopů nebo "formulář" na jednoduchý denní horoskop v pop-up okně, který není vyhodnocen jen podle Slunečního znamení, nýbrž je počítán na základě přesného data narození. Začátkem by však měli být obecné informace, kvůli orientaci v ostatních výkladech apod. Rozhodně tato sekce není žádným profesionálním horoskopem, spíš jde o možnost zjistit, co by mohlo znamenat, že když jsem se narodil, byl např. Jupiter ve Střelci. Pokud znáte svá data narození (a tedy i postavení planet, domů apod.), pak mi neměl být až takový problém dohledat si na těchto stránkách veškeré jednotlivé výklady a významy. Tím se, pravda, dostanete do situace, kdy budou některé prvky (aspekty, význam postavení planet a podobně) protichůdné nebo si mohou třeba zdánlivě i odporovat a jistě laik nezvládne posoudit situaci, jak se vzájemně některé věci ovlivňují, co je silnější a co slabší, přesto jak říkám vše slouží pro základní přehled. Nikoli jako profi horoskop.
POZNÁMKA: Astrologií se již dlouhá léta nezabývám - tyto stránky jsem zde nechal jen kvůli četným přáním mnoha zájemců... V žádném případě nezpracovávám horoskopy!!! Nepište proto, prosím, ani o horoskop, ani o kosmogram (postavení planet), ani o rady na konkrétní situace. A protože to není zdaleka všem jasné, tak pro natvrdlé ještě jednou...: pokud máte.jakýkoli dotaz ohledně astrologie, ani mi nepište!!! Na jakékoli další dotazy už nadále nebudu reagovat ani zdvořilostními maily!!! DĚKUJI
 

Poslední úprava stránek: 12. března 2011